BİZ KİMİZ?

İstanbul’da bulunan farklı ve 360 derece hizmet sunan reklam ajansıyız.

Ulusal ve uluslararası birçok markaya hem proje bazlı hemde uzun dönemli destekler sunuyoruz. Gerek yerleşik gerek 2500’ü aşkın freelance çalışan kadromuz ile Türkiye’nin en farklı ajansıyız.

Grafik Tasarım

Geleneksel ve dijital alanda deneyimli grafik tasarımcılarımız ve metin yazarlarımız ile geniş bir yelpazede, güçlü bir kadro ile hizmet sunuyoruz.

Reklam Ajansı

Bizim için önemli olan önce markanızın stratejisine uygun, kitlenizin anlayabileceği fikirler tasarlamak, sonra da bu fikirleri görselleştirmek.

Video Ajans

Türkiye'nin ilk video ajansıyız. Markanızın ihtiyacı olan dijital ve geleneksel tüm alanlarda pazarlamaya yönelik video çözümleri sunuyoruz.

Sosyal Medya

Firmanızın sosyal medyası için analiz, yıllık planlama, strateji, içerik, tasarım, müşteri yönetimi, uygulama, raporlama ve kriz yönetimi seçeneklerimiz mevcut.

Dijital ve Geleneksel PR

PR alanında 15 yıllık deneyimleri ile hizmet sunan kadromuz, ürün veya markanızın haber değerini oluşturarak yıllık planlama çerçevesinde ilerliyor.

Freelance Hizmet

Proje bazlı işleriniz için 2500 kişilik Türkiye'nin en geniş freelance ağımızdan destek alabilirsiniz. Kadromuz İtalya'dan Diyarbakır'a değişik vizyonlar sunuyor.

0
Tamamlanan Projeler
0
Hizmet Verdiğimiz Markalar
0
Video Prodüksiyon Sayımız
0
Freelance Kadromuz
KURULUŞ 2014

Bu arada Creative & Production
Stüdyomuzdan bahsetmiş miydik?
Hani şu greenbox olan?

SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ