Grafik tasarım ajansımızın dijital ve geleneksel olarak 360 derece sunduğu hizmetlerinde yer almaktadır. Kurumsal kimlik tasarımından başlayarak, ambalaj, poster, dergi, e-dergi, bilboard, kitap kapağı, kurumsal iletişim materyalleri, vitrin giydirme, sosyal medya ve dijital medya tasarımları gibi ürün ve faaliyetler kapsama alanımızdadır.

Fikir Tasarım Atölyesi’nde “grafik tasarımlarınız” ihtiyacınıza özel olarak belirlenen ekip ile çözülür. Bazen tek kişilik kıdemli / kıdemsiz bir tasarımcı size yeterli olabilir. Bazen de stratejist, creative direktör, art direktör, editoryal ve uygulayıcı ekip vb geniş bir kadro ile de hizmet almanız gerekebilir. Fikir Tasarım Atölyesi Grafik Ekibi sizin için her zaman en iyisini ortaya çıkaracaktır.

Türkiye’nin en iyi grafik tasarım ajanslarından olan Fikir Tasarım Atölyesi, dünyanın neresinde olursanız olun yada dünyanın neresine iş yapacak olursanız olun size en uygun ekibi kurarak etkili bir pazarlama yapmanıza yardımcı olur. Bunu da pazarlama yapacağınız ülkede yaşayan veya yaşamış olan, o ülkenin kültürüne hakim dünyanın en seçkin freelance grafik tasarımcıları ile yapar.

Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi almaktan çekinmeyin.

02123556199 / info@fikirtasarimatolyesi.com