Paşabahçe’nin mobil standı çok konuşturacak

Paşabahçe, müşterin dikkatinden kaçmayacak bir stant uygulamasına gitti. Ürünlerini sergilemek için büyük marketlere özel, gezen stant çözümünü Fikir Tasarım Atölyesi ile birlikte tasarladı.

Büyük marketlere girdiğinizde artık Paşabahçe’nin mobil stantı ile karşılaşacaksınız. Güler yüzlü Paşabahçe hostesleri size Paşabahçe’nin pro mobil standı ile merhaba diyerek, ilginizi çeken ürünü tanıtacak. Yani artık siz raflara gitmek zorunda değilsiniz, raflar size gelecek.

Ulusal zincir mağazalarında (Carrefour gibi) Paşabahçe ve Borcam by Paşabahçe markalarıyla, tüketici çekişini artırmak, mağaza içinde tüketicinin ilgisini çekerek, tüketicinin cam reyonuna gelmesini beklemeden Promo merchandiserın direkt olarak farklı reyonlarda alışveriş yapan müşterinin ayağına gitmesini sağlayacak bu mobil çapraz teşhir aracı özel günlerde kullanılacak.

Paşabahçe için tasarladığımız mobil standın satış pazarlama konusunda fark yaratacağı kesin olan ilginç mobil stant uygulamasını başka firmalarında takip edeceğini düşünüyoruz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.